toto je testovací text.

Zinkové regály

Pozinkované regály Shelveeno vám umožnia na každej polici uložiť až 265 kg. Celková nosnosť regálov je až 1325 kg a kvalitu celého riešenia dokazuje certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV. Vďaka patentovanému systému montáže bez použitia skrutiek je inštalácia jednoduchá a veľmi rýchla.

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Výborná stabilita, zaručená nosnosť a perfektná ergonómia,
  • Predĺžená záruka 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou,
  • Vyrobené v Česku.

Budú to regály s nosnosťou 175 – 265 kg na polici podľa typu, ktoré sú určené pre väčšie zaťaženie. Ideálne pre menšie dielne, pre údržbárske a servisné oddelenia, ďalej pre domácnknižnice, ...Pozri poznámku pod čiarou. Regály možno využiť aj pre domacnosť najmä do garáže a predajne, kde je zvýšená požiadavka na skladovanie ťažších vecí, napr. maliari doma miešajú kýbl s farbou, štukovacie materiály a ďalšie ťažké bremená, ale aj pre tých, ktorí chcú nekompromisnú nosnosť a stabilitu). Nejedná sa SE O paletové regály – paletové regály majú inú konštrukciu a nosnosť na polici okolo 2800 Kg, väčšinou sa dodávajú bez police len s nosníkmi, na ktoré sa priamo ukladá paleta – to nie je náš prípad. Máme policové regály s vysokou nosnosťou. Nerobíme paletové regály a pravdepodobne ani nikdy nebudeme. Regály sú zase vo viacerých rozmeroch šírky, výšky i hĺbky, možno teda opäť spomenúť variabilitu, ľahkú montáž bez skrutiek, kvalitné spracovanie, silnejšiu konštrukciu, kvalitnejšie lakovanie, vešú odolnosť, vhodné aj pre eshoparu do skladu tovaru.

Pozinkované regály vhodné do záhrady, garáže, dielne, archívy, ale aj pre podnikanie v predaji náhradných dielov do automobilov, údržbárske práce.

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.