toto je testovací text.

Regály do skladu

Čokoľvek potrebujete do regálov v sklade, dajte čokoľvek. Shelveeno vás podporí. Naše regály poskytujú garantovanú nosnosť až do 2250 kg, majú certifikáciu podľa nemeckej normy TÜV a s patentovaným systémom montáže bez použitia skrutky ich dokáže zložiť ktokoľvek.

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Predĺžená záruka do 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky,
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou

Policové regály na súčiastky, náradie a iné vybavenie do skladu.

Dajte zbohom zmätok v sklade a priželajte si poriadok s pozinkovanými regálmi Shelveeno. Navrhli sme sa tak, aby ste v nich mohli prehľadne skladovať všetko od úschovy zeleniny, varných lístkov cez náradie aj dielenské potreby až po pracovné pomôcky. Regály sú ideálnym miestom aj pre elektrické nástroje, káble, spojovací materiál, čistiace prostriedky a všetky zmesi, ktoré používate v dome alebo v záhrade.Rovnako dobre vám poslúži aj na odloženie nepotrebných vecí, starých spotrebičov alebo napríklad obuvi a odevov.

Zinkované kovové regály Shelveeno svojou konštrukciou a vzhľadom vynikajúco zapadnú do ľubovoľného skladovacieho priestoru. V týchto miestach očakávate predovšetkým praktickosť regálov, a práve na to sme sa sústredili. Aj preto možno regály v polovici výšky rozdeliť a vytvoriť z nich odkládací stôl s políciou. Aby praktickosť regálov posunula ešte ďalej, regály do garáží ponúkame v rôznych výškach od 180 cm až do 200 cm. Vďaka tomu môžete využiť priestor od podlahy až po strop skutočne naplno.

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.