toto je testovací text.

Regály do pivnice

Shelveeno – kovové regály, ktoré uniesú až 1325 kg

Kovové regály Shelveeno boli vyrobené v Česku a prešli náročným certifikačným procesom podľa nemeckých noriem TÜV. Pri rovnomernom rozložení váhy majú nosnosť garantovanú až do 1325 kg, čo zodpovedá hmotnosti menšieho osobného automobilu. Pre jednotlivé police potom platí garantovaná nosnosť až 265 Kg na polici. Nosnosť regálov je potvrdená nezávislými testami a v prípade záujmu pošleme vám ku každému regálu pošlete príslušné osvedčenie o nosnosti

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Predĺžená záruka 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky,
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou,
  • Vyrobené v Česku.

Regály pre podnikanie, do obchodov a garáží

Metalové regály Shleveeno nájdu široké uplatnenie ako v domácnosti tak aj v podnikaní. Pre svoju vysokú nosnosť sú ideálnou voľbou, ak potrebujú jeteregály do garáže či regály do dielne. Keďže v týchto prípadoch spravidla nehrá takúto úlohu estetika, možno odporučiť regály do obchodu vyrobené v Česku Shelveeno zinkované regály zinkovanou povrchovou úpravou. Viac-menej to isté platí pre regály na záhrade.Zaručená nosnosť, vysoká kvalita a možnosť zoskupovania v ľubovoľne dlhom rade z nich vytvára vynikajúci základ pre budovanie profesionálnych a priemyselných regálov. Ako regály do kancelárie sa hodia najmä lakované varianty. Ak hľadáte špecializované regály na šanóny, potom odporúčame predovšetkým tie s hĺbkou 30 cm, pretože tá presne zodpovedá rozmerom šanónu.

Vynikajúca stabilita a montáž, ktorú dokáže každý

Regály Shelveeno využívajú patentovaný systém montáže bez použitia skrutiek, čo jednak zjednodušuje proces montáže, jednak má veľmi pozitívny vplyv na ich užitočné vlastnosti. K upevneniu polic v stojkách slúžia dvojité motýľové zámky, ktoré úžasným spôsobom maximalizujú stabilitu konštrukcie a zabraňujú nepríjemnému viklániu a ďalším nešvárom typickým pre lacné regály či regály z bazáru.Stabilitu ďalej posilňuje presné spracovanie, vďaka ktorému HDF platne plne zapadajú do profilov bočníc a pomáhajú celý regál ešte viac vystužiť. Police sú tiež v polovici svojej šírky podporené oceľovými výstuhami, čo prispieva k rovnomernejšiemu rozdeleniu záťaže.

Montáž regálu je jednoduchá, nevyžaduje veľkú fyzickú silu a zvládne ju bez ťažkostí jeden človek. Pre správnu montáž sa odporúča použiť pracovné rukavice a gumenú paličku na úplné vyrazinie zámkov policových nosníkov (kladivom by ste mohli poškodiť regál a poškrábať). Všetky regály sa odporúčajú pripevniť k stene, aby nedošlo k ich prevráteniu neopatrnou manipuláciou alebo vplyvom kolízie (napríklad s automobilom v garáži).

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.