toto je testovací text.

Regály do kuchyne

Lakované regály Shleveeno nájdu široké uplatnenie ako v domácnosti, tak aj v podnikaní. Pre svoju vysokú nosnosť sú ideálnou voľbou, ak potrebujú jeteregály do garáže či regály do dielne. Keďže v týchto prípadoch spravidla nehrá takúto úlohu estetika, možno odporučiť regály do obchodu vyrobené v Česku Shelveeno zinkované regály zinkovanou povrchovou úpravou. Viac-menej to isté platí pre regály na záhrade. Zaručená nosnosť, vysoká kvalita a možnosť zoskupovania v ľubovoľne dlhom rade z nich vytvára vynikajúci základ pre budovanie profesionálnych a priemyselných regálov. Ako regály do kancelárie sa hodia najmä lakované varianty. Ak hľadáte špecializované regály na šanóny, potom odporúčame predovšetkým tie s hĺbkou 30 cm, pretože tá presne zodpovedá rozmerom šanónu.

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Predĺžená záruka 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky,
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou,
  • Vyrobené v Česku.

Vynikajúca stabilita a montáž, ktorú dokáže každý

Regály Shelveeno využívajú patentovaný systém montáže bez použitia skrutiek, čo jednak zjednodušuje proces montáže, jednak má veľmi pozitívny vplyv na ich užitočné vlastnosti. K upevneniu polic v stojkách slúžia dvojité motýľové zámky, ktoré úžasným spôsobom maximalizujú stabilitu konštrukcie a zabraňujú nepríjemnému viklániu a ďalším nešvárom typickým pre lacné regály či regály z bazáru.Stabilitu ďalej posilňuje presné spracovanie, vďaka ktorému HDF platne plne zapadajú do profilov bočníc a pomáhajú celý regál ešte viac vystužiť. Police sú tiež v polovici svojej šírky podporené oceľovými výstuhami, čo prispieva k rovnomernejšiemu rozdeleniu záťaže

Montáž regálu je jednoduchá, nevyžaduje veľkú fyzickú silu a zvládne ju bez ťažkostí jeden človek. Pre správnu montáž sa odporúča použiť pracovné rukavice a gumenú paličku na úplné vyrazinie zámkov policových nosníkov (kladivom by ste mohli poškodiť regál a poškrábať). Všetky regály sa odporúčajú pripevniť k stene, aby nedošlo k ich prevráteniu neopatrnou manipuláciou alebo vplyvom kolízie (napríklad s automobilom v garáži).

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.