toto je testovací text.

Regály do dielne

Pozrite si do dielne lakované či zinkované regály vyrobené v Českej republike a certifikované podľa nemeckých noriem TÜV. Majú vysokú nosnosť, dlhú životnosť, sú polohovateľné a ponúkajú najlepší pomer medzi kvalitou a cenou na trhu.


Policové regály na súčiastky, náradie, dielenské potreby a hotové výrobky

Vaša dielňa si zaslúži najlepšie vybavenie vrátane úložných priestorov. V regáloch Shelveeno môžete bezpečne skladovať všetko, čo používate pri dielni, rovnako ako už hotové výrobky. Unesú toho naozaj veľa – napríklad naše päťpolicové regály dokážu zvládnuť celkové zaťaženie až 2 250 kg. Ich obytná oceľová konštrukcia, patentovaný systém montáže a police z kvalitných drevotrieskových dosiek sú zárukou vysokej nosnosti, vynikající stability i dlouhé životnosti. Ať už tedy potřebujete uložit nářadí, šrouby a další spojovací materiál, barvy, glazury, čisticí prostředky, formy anebo třeba už vypálenou keramiku či vysoustružené předměty – vždy vám perfektně poslouží.

Regály sú polohovateľné, takže si môžete výšku polic ľubovoľne nastaviť a v prípade potreby kedykoľvek zmeniť. Regály sa tak úplne prispôsobia vašej postave, ako aj aktuálnym potrebám pri skladovaní. To je spolu s dokonalou stabilitou a presným spracovaním zárukou, že s uloženými predmetmi sa bude vždy ľahko manipulovať. Regály môžete tiež takmer neobmedzene radiť vedľa seba a použiť na to našu sadu na zošroubovanie regálov k sebe. Budú perfektne tváriť a tiež tým ešte viac posilníte ich stabilitu. Výbornou vychytávkou je tiež to, že regál možno v polovici výšky rozdeliť a použiť aj ako odkládací stôl s políciou.

Môžete si vybrať zo širokej škály rozmerov a výšok – od 180 cm do 220 cm a naplno tak využiť výšku stropov vo vašej dielni.

 

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.