toto je testovací text.

Priemyselné regály

Priemyselné regály Shelveeno vám dovolí na každou polici uložit až 400 kg. Celková nosnost regálů činí až 1600 kg a kvalitu celého řešení dokazuje certifikace podle německých norem TÜV. Díky patentovanému systému montáže bez použití šroubů je instalace snadná a velmi rychlá.

Kovové regály pre dielne, údržbáre, servisné oddelenia alebo autoservisy

Budú to regály s nosnosťou 300-400 kg na polici podľa typu, ktoré sú určené pre väčšie zaťaženie. Ideálne pre menšie dielne, do veľkých firiem ako sú regály pre servisných pracovníkov a servisné oddelenia, ďalej pre autoservisy, ...Pozri poznámku pod čiarou. Regály možno využiť aj v domácnosti najmä do garáže a predajne, kde je zvýšená požiadavka na skladovanie ťažších vecí, napr. maliari doma miešajú kýbl s farbou, štukovacími látkami a ďalšími ťažkými bremenami, ale aj pre tých, ktorí chcú nekompromisnú nosnosť a stabilitu). Nejedná sa SE O paletové regály – paletové regály majú inú konštrukciu a nosnosť na polici okolo 2800 Kg, väčšinou sa dodávajú bez police len s nosníkmi, na ktoré sa priamo ukladá paleta – to nie je náš prípad. Máme policové regály s vysokou nosnosťou. Nerobíme paletové regály a pravdepodobne ani nikdy nebudeme. Regály sú zase vo viacerých rozmeroch šírky, výšky a hĺbky, takže možno opäť spomenúť variabilitu, ľahkú montáž bez skrutiek, kvalitné spracovanie, pevnejšia konštrukcia, kvalitné lakovanie, lepšia odolnosť, vhodné aj pre eshoparu do skladu tovaru, Pozri poznámku pod čiarou.Pozri poznámku pod čiarou. Pozri poznámku pod čiarou.

Profesionálne a priemyselné regály Shelveeno sa hodia do menších dielní, oddelení údržby, autoservisov, skrátka všade tam, kde potrebujete naložiť na regály stovky kilogramov materiálu. Tieto typy regálov totiž ponúka nosnosť až 400 kg na jednu policu a celkovo ponúka nosnosť až 1600 kg. Ale hodí sa aj do domácností, v ktorých sa vyžaduje nekompromisná stabilita regálov a možnosť skladovania skutočne ťažkých predmetov alebo zmesí. Ocení sú napríklad náruživí záhradníci a kutilisti, ktorí si do nich môžu ukladať hnojivá, výživu pre rastliny alebo tiež ťažké náradie pre prácu na záhrade alebo okolo domu.

Priemyselné regály Shelveeno sú vítanými pomocníkmi tiež pre všetkých maliarov, ktorí potrebujú skladovať ťažké kible s farbami a lakmi, prípadne štukovacie hmoty. Alebo možno prevádzkujete e-shop? V takom prípade vám regály vynikajúco poslúžia na skladovanie tovaru.

Aby sme tieto regály mohli použiť kdekoľvek potrebujete, ponúkame ich v rôznych šírkach, hĺbkach a výškach, aj v zosilnených konštrukciách. Kvalitné lakovanie a celkovo vynikajúca odolnosť sú samozrejmosťou a rovnako môžete počítať s patentovaným systémom montáže regálov bez skrutiek. Vďaka nemu zvládnete regály postaviť ľahko bez predchádzajúcich skúseností.

Chystáte sa kúpiť viac priemyselných regálov? Pre všetkých veľkých zákazníkov ponúkame zaujímavé zľavy!