toto je testovací text.

Policové regály

Policové regály Shelveeno vám umožnia na každej polici uložiť až 450 kg. Celková nosnosť regálov je až 2250 kg a kvalitu celého riešenia dokazuje certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV. Vďaka patentovanému systému montáže bez použitia skrutiek je inštalácia jednoduchá a veľmi rýchla.

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Predĺžená záruka do 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky,
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou,

Policové regály pre domácnosť, obchod, podnikanie ako servis, servis alebo autoservis

Budú to regály s nosnosťou 300-400 kg na polici - podľa typu - ktoré sú určené pre väčšie zaťaženie. Ideálne pre menšie dielne, do veľkých firiem ako sú regály pre servisných pracovníkov a servisné oddelenia, ďalej pre autoservisy, ...Pozri poznámku pod čiarou. Regály možno využiť aj v domácnosti najmä do garáže a obchodu, kde je zvýšená požiadavka na skladovanie ťažších vecí, napr. maliari doma miešajú kýbl s farbou, štukovacie materiály a ďalšie ťažké bremená, ale aj pre tých, ktorí chcú nekompromisnú nosnosť a stabilitu). Nejedná sa SE O paletové regály – paletové regály majú inú konštrukciu a nosnosť na polici okolo 2800 Kg, väčšinou sa dodávajú bez police len s nosníkmi, na ktoré sa priamo ukladá paleta – to nie je náš prípad. Máme policové regály s vysokou nosnosťou. Nerobíme paletové regály a pravdepodobne ani nikdy nebudeme. Regály sú zase vo viacerých rozmeroch šírky, výšky i hĺbky, možno teda opäť spomenúť variabilitu, ľahkú montáž bez skrutiek, kvalitné spracovanie, silnejšiu konštrukciu, kvalitné lakovanie, vešú odolnosť, vhodné aj pre eshoparu do skladu tovaru.

Policové regály Shelveeno sa hodia do menších dielní, oddelení údržby, autoservisov, skrátka všade tam, kde potrebujete naložiť na regály stovky kilogramov materiálu. Tieto typy regálov totiž ponúka nosnosť až 400 kg na jednu policu a celkovo ponúka nosnosť až kg. Ale hodí sa aj do domácností, v ktorých sa vyžaduje nekompromisná stabilita regálov a možnosť skladovania skutočne ťažkých predmetov alebo zmesí. Ocení sú napríklad náruživí záhradníci a kutilisti, ktorí si do nich môžu ukladať hnojivá, výživu pre rastliny alebo tiež ťažké náradie pre prácu na záhrade či okolo domu. Sú vítanými pomocníkmi tiež pre všetkých maliarov, ktorí potrebujú skladovať ťažké kible s farbami a lakmi, prípadne štukovacími látkami. Alebo možno prevádzkujete e-shop? V takom prípade vám regály vynikajúco poslúžia na skladovanie tovaru. Aby sme tieto regály mohli použiť kdekoľvek potrebujete, ponúkame ich v rôznych šírkach, hĺbkach a výškach, aj v zosilnených konštrukciách. Kvalitné lakovanie a všeobecne vynikajúca odolnosť sú samozrejmosťou a rovnako môžete počítať s patentovaným systémom montáže regálov bez skrutiek. Vďaka nemu zvládnete regály postaviť ľahko aj bez predchádzajúcich skúseností.

 

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.