toto je testovací text.

Kovový regál 1800 x 900 x 300 mm s nosnosťou 875 kg, 5 políc, lakovaný biely

Kód: C-1809030-5-PW/UNP
Akcia Rozbalené
Značka: Shelveeno
€55,09 –42 %
bílý 30
€55,09 –42 % €31,99 €26,66 bez DPH
Momentálně nedostupné (6 ks)
  • 100% záruky nosnosti,
  • Predĺžená záruka 7 rokov,
  • Rýchle odoslanie,
  • Blesková a ľahká montáž

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozbalený policový regál 18000x900x300 mm, 5 polí, nosnosť 875kg

Shelveeno je značka so špecializáciou na predaj kvalitných kovových regálov, ktoré spĺňajú náročné nemecké normy TÜV. Ale je toho viac – regály značky Shelveeno tiež vynikajú dokonalou stabilitou a ergonomiou. Rovnako to platí pre tento zinkový regál s 5 širokými policami. Jeho priemyselný vzhľad najlepšie vyniká v priestoroch, ako je garáž, sklad alebo dielňa, kde bezpečne uloží všetko, čo do neho dáte — od záhradného náradia, kanystrov až po jedlo alebo fľašu. Vďaka svojim kompaktným rozmerom (180 cm na výšku, 90 cm na šírku) navyše nezaberie veľa miesta, ale pritom unesie rovnako ako jeho širší konkurenti. Každá z jeho piatich polí totiž pevne podporí predmety do hmotnosti 175 kilogramov!

Rozbalené regály so 100% zárukou nosnosti za najlepšiu cenu.

Bazarové a rozbalené regály

Ponuka bazarových a rozbalených regálov je tu pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitu a zároveň chcú ušetriť. Doželajte si prvotriedne kovové regály (lakované alebo zinkované) vo výbornom stave, s nemeckou certifikáciou výroby podľa TÜV a za najnižšiu možnú cenu.

V akom stave sú rozbalené regály a aká na ne platí záruka?

Rozbalený regál je nový regál, ktorý sme rozbalili napríklad kvôli fotografovaniu detailov alebo premeraniu veľkosti. Patria sem aj úplne nové regály z nevyzdvihnutých objednávok. V každom prípade všetky rozbalené regály starostlivo kontrolujeme a zaručujeme ich 100% stav. Preto aj na rozbalený tovar poskytujeme predĺženú záruku 7 rokov.

Jeden malý rozdiel oproti úplne novo zakúpeným regálom sa predsa len nájde. Rozbalené regály nebalíme späť do originálnych škatúľ, ale prebalujeme ich do podobných kartónových obalov, ktoré ich však tiež spoľahlivo ochránia pred akýmkoľvek poškodením.

Rozbalené regály sú teda skvelým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú 100% kvalitu za nižšiu cenu, a zároveň im nezáleží na tom, že nebudú prví, ktorí regál uvidia bez originálnej krabice. -)

Dodatočné parametre

Kategória: Rozbalené regály
Záruka: 7 rokov
Hĺbka [cm]: 30
Nosnosť police [kg]: 175
Nosnosť regálu [kg]: 875
Počet políc: 5
Povrchová úprava: Práškové lakovanie
Šírka [cm]: 90
Výška [cm]: 180

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Shelveeno - Váš špecialista na regály

Shelveeno je značka profesionálnych regálov pre domáce i priemyselné využitie. Všetky regály sú vyrábaných podľa prísnych noriem. Sme vďační za vašu zákaznícku priazeň a vedľa nekompromisnej kvality našich produktov sa ju snažíme oplácať tiež vysokou úrovňou súvisiaceho servisu. Všetky ponúkané produkty máme na sklade a expedícia prebieha na dennej báze, takže obvyklá doba dodania neprekročí 2-3 dni. Na novej regály poskytujeme plnú predĺženú záruku v dĺžke 3 rokov.