Kovové regály

Shelveeno – kovové regály, ktoré môžu uniesť až 2250 kg

Kovové regály Shelveeno boli vyrobené v Česku a prešli náročným certifikačným procesom podľa nemeckých noriem TÜV. Pri rovnomernom rozložení hmotnosti majú nosnosť garantovanú až do 2 250 kg, čo zodpovedá hmotnosti menšieho osobného automobilu. Pre jednotlivé police potom platí garantovaná nosnosť a 450 Kg na polici. Nosnosť regálov je potvrdená nezávislými testami a v prípade záujmu pošleme vám ku každému regálu príslušné osvedčenie o nosnosti.

Prečo vybrať kovové regály Shelveeno:

  • Certifikácia podľa nemeckých noriem TÜV,
  • Výborná stabilita, zaručená nosnosť a perfektná ergonómia,
  • Predĺžená záruka 10 rokov,
  • Všetky sklady, okamžitá expedícia, možnosť expresnej dodávky,
  • Nekonkurenčný pomer medzi kvalitou a cenou,
  • Vyrobené v Česku.

Vynikajúca stabilita a montáž, ktorú dokáže každý

Regály Shelveeno využívajú patentovaný systém montáže bez použitia skrutiek, čo jednak zjednodušuje proces montáže, jednak má veľmi pozitívny vplyv na ich užitočné vlastnosti. K upevneniu polic v stojkách slúžia dvojité motýľové zámky, ktoré úžasným spôsobom maximalizujú stabilitu konštrukcie a zabraňujú nepríjemnému viklániu a ďalším nešvárom typickým pre lacné regály či regály z bazáru. Stabilitu ďalej posilňuje presné spracovanie, vďaka ktorému HDF platne plne zapadajú do profilov bočníc a pomáhajú celý regál ešte viac vystužiť. Police sú tiež v polovici svojej šírky podporené oceľovými výstuhami, čo prispieva k rovnomernejšiemu rozdeleniu záťaže.

Montáž regálu je jednoduchá, nevyžaduje veľkú fyzickú silu a zvládne ju bez ťažkostí jeden človek. Pre správnu montáž sa odporúča použiť pracovné rukavice a gumenú paličku na úplné vyrazinie zámkov policových nosníkov (kladivom by ste mohli poškodiť regál a poškrábať). Všetky regály sa odporúčajú pripevniť k stene, aby nedošlo k ich prevráteniu neopatrnou manipuláciou alebo vplyvom kolízie (napríklad s automobilom v garáži).

Regály pre podnikanie, do obchodov a garáží

Lakované regály Shleveeno nájdu široké uplatnenie ako v domácnosti, tak aj v podnikaní. Pre svoju vysokú nosnosť sú ideálnou voľbou, ak potrebujete regály do garáže či regály do dielne. Keďže v týchto prípadoch obvykle nehrá takúto úlohu estetika, možno odporučiť zinkovanú povrchovú úpravu. Viac-menej to isté platí pre regály na záhrade. Zaručená nosnosť, vysoká kvalita a možnosť zoskupovania v ľubovoľne dlhom rade z nich vytvára vynikajúci základ pre budovanie profesionálnych a priemyselných regálov. Ako regály do kancelárie sa hodia najmä lakované varianty. Ak hľadáte špecializované regály na šanóny, potom odporúčame predovšetkým tie s hĺbkou 30 cm, pretože tá presne zodpovedá rozmerom šanónu.

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.