toto je testovací text.

Regály do archívov

Pořiďte si do archivu lakované či zinkované regály vyrobené v České republice a certifikované podle německých norem TÜV. Mají vysokou nosnost, dlouhou životnost, jsou polohovatelné a nabízejí nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na trhu.

Policové regály vhodné do archívov, knižníc a skladov.

Váš archív si zaslúži to najlepšie vybavenie. V regáloch Shelveeno môžete bezpečne ukladať všetko, čo používate pri archivácii svojich prác. Unesú toho naozaj veľa – napríklad naše päťpolicové regály dokážu zvládnuť celkové zaťaženie až 2 250 kg. Ich obytná oceľová konštrukcia, patentovaný systém montáže a police z kvalitných drevotrieskových dosiek sú zárukou vysokej nosnosti, vynikajúcej stability i dlhej životnosti. Takže, či už potrebujete uloženie spisov, kníh a iných skladových materiálov, ako sú škatule s dokumentmi – vždy vám to bude perfektne slúžiť.

Regály sú polohovateľné, takže si môžete výšku polic ľubovoľne nastaviť a v prípade potreby kedykoľvek zmeniť. Regály sa tak úplne prispôsobia vašej postave, ako aj aktuálnym potrebám pri skladovaní. To je spolu s dokonalou stabilitou a presným spracovaním zárukou, že s uloženými predmetmi sa bude vždy ľahko manipulovať. Regály môžete tiež takmer neobmedzene radiť vedľa seba a použiť na to našu sadu na zošroubovanie regálov k sebe. Budú perfektne tváriť a tiež tým ešte viac posilníte ich stabilitu. Výbornou vychytávkou je tiež to, že regál možno v polovici výšky rozdeliť a použiť aj ako odkládací stôl s políciou.

Môžete si vybrať zo širokej škály rozmerov a výšok – od 180 cm do 220 cm a naplno tak využiť výšku stropov vo vašej dielni.

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.