toto je testovací text.

Regály do archívov

Pořiďte si do archivu lakované či zinkované regály vyrobené v České republice a certifikované podle německých norem TÜV. Mají vysokou nosnost, dlouhou životnost, jsou polohovatelné a nabízejí nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou na trhu.

Policové regály vhodné do archívov, knižníc a skladov.

Váš archív si zaslúži to najlepšie vybavenie. V regáloch Shelveeno môžete bezpečne ukladať všetko, čo používate pri archivácii svojich prác. Unesú toho naozaj veľa – napríklad naše päťpolicové regály dokážu zvládnuť celkové zaťaženie až 2 250 kg. Ich obytná oceľová konštrukcia, patentovaný systém montáže a police z kvalitných drevotrieskových dosiek sú zárukou vysokej nosnosti, vynikajúcej stability i dlhej životnosti. Takže, či už potrebujete uloženie spisov, kníh a iných skladových materiálov, ako sú škatule s dokumentmi – vždy vám to bude perfektne slúžiť.

Regály sú polohovateľné, takže si môžete výšku polic ľubovoľne nastaviť a v prípade potreby kedykoľvek zmeniť. Regály sa tak úplne prispôsobia vašej postave, ako aj aktuálnym potrebám pri skladovaní. To je spolu s dokonalou stabilitou a presným spracovaním zárukou, že s uloženými predmetmi sa bude vždy ľahko manipulovať. Regály môžete tiež takmer neobmedzene radiť vedľa seba a použiť na to našu sadu na zošroubovanie regálov k sebe. Budú perfektne tváriť a tiež tým ešte viac posilníte ich stabilitu. Výbornou vychytávkou je tiež to, že regál možno v polovici výšky rozdeliť a použiť aj ako odkládací stôl s políciou.

Môžete si vybrať zo širokej škály rozmerov a výšok – od 180 cm do 220 cm a naplno tak využiť výšku stropov vo vašej dielni.

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite si naše akčné balíčky regálov a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie