toto je testovací text.

Akčné balíčky

Akčné balíky regálov za výpredajné ceny

Chcete za menej peňazí viac úložného priestoru? Pozrite sa na naše balíky regálov, ktoré sme pre vás pripravili, a objednajte si vybraný počet kusov za zvýhodnenú cenu. Ušetrite a ešte budete mať regály s plnou zárukou v najvyššej kvalite.

Pozrite si do dielne zinkované kovové regály vyrobené v Česku a certifikované podľa nemeckých noriem TÜV. Majú vysokú nosnosť, dlhú životnosť, sú polohovateľné a ponúkajú najlepší pomer medzi kvalitou a cenou na trhu.

Budú to regály s nosnosťou 175-400 kg na polici, ktoré sú ideálne pre menšie dielne, do firiem ako regály pre servisné oddelenie, údržbári ďalej do kancelárií a možno archívy, ...Pozri poznámku pod čiarou. Regály možno využiť aj v domácnosti, najmä do garáže a obchodu, kde je zvýšená požiadavka na skladovanie vecí, napr. maliari doma miešajú kýbl s farbou, štukovacie materiály a ďalšie ťažké bremená, ale aj pre tých, ktorí chcú nekompromisnú nosnosť a stabilitu). Nejedná sa SE O paletové regály – paletové regály majú inú konštrukciu a nosnosť na polici okolo 2800 Kg, väčšinou sa dodávajú bez police len s nosníkmi, na ktoré sa priamo ukladá paleta - to nie je náš prípad. Máme policové regály s vysokou nosnosťou. Nerobíme paletové regály a pravdepodobne ani nikdy nebudeme. Regály sú zase vo viacerých rozmeroch šírky, výšky a hĺbky, takže možno opäť spomenúť variabilitu, ľahkú montáž bez skrutiek, kvalitné spracovanie, silnejšiu konštrukciu, kvalitné lakovanie, vešú odolnosť, vhodné aj pre eshopary do skladu tovaru, Pozri poznámku pod čiarou.Pozri poznámku pod čiarou.

Aby sme tieto regály mohli použiť kdekoľvek potrebujete, ponúkame ich v rôznych šírkach, hĺbkach a výškach, aj v zosilnených konštrukciách. Kvalitné lakovanie a celkovo vynikajúca odolnosť sú samozrejmosťou a rovnako môžete počítať s patentovaným systémom montáže regálov bez skrutiek. Vďaka nemu zvládnete regály postaviť ľahko bez predchádzajúcich skúseností.

Chystáte sa kúpiť viac priemyselných regálov? Pre všetkých veľkých zákazníkov ponúkame zaujímavé zľavy!